Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Pielni w roku bieżącym została włączona do rządowego programu wsparcia finansowego dla jednostek OSP na realizację zadania zakupu nowego pojazdu ratowniczo gaśniczego.

 

W chwili obecnej jesteśmy wytypowani przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji do grona 675 jednostek OSP w Polsce, które zostaną w drodze dotacji dofinansowane na zrealizowanie przedsięwzięcia.

Dzięki przychylności Gminy Zarszyn otrzymamy dodatkowo wsparcie ze środków samorządowych, które stanowić będą znaczącą część wkładu własnego całej inwestycji.

LINK do zrzutki na wsparcie dla OSP Pielnia ( kliknij ) 

 

Z uwagi jednak na ciągły wzrost cen wartość zadania uległa znaczącemu wzrostowi w stosunku do szacunkowych wyliczeń przyjmowanych z ubiegłego roku o około 30%. Mając powyższe na uwadze w chwili obecnej montaż finansowy, którym dysonujemy nie pozwala nam zrealizować tak długo wyczekiwanej w środowisku strażackim inwestycji. Szacunkowy koszt zakupu w/w samochodu to około 1 100 000 zł.

 

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Pielni zwraca się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe naszego przedsięwzięcia. Otrzymane dodatkowe środki finansowe stanowić będą uzupełnienie tzw. wkładu własnego dla zadania.

 

Liczymy na przychylność oraz duże zrozumienie naszej społecznej inicjatywy, o którą walczymy już od kilkunastu lat. W chwili obecnej planowany do osiągnięcia cel jest bardzo blisko, jednak bez życzliwości i wsparcia innych nie będzie niestety mógł zostać zrealizowany- informują i jednocześnie proszą o wsparcie strażacy z OSP Pielnia

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE !!!

 

 

LINK do zrzutki na wsparcie dla OSP Pielnia ( kliknij )

 

źródło: zrzutka.pl/OSP Pielnia

 

 

 


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny