W minioną środę (1.02) strażacy z jednostki OSP Nowosielce udali się do Regionalnego Centrum Krwiodastwa w Rzeszowie (Terenowy Oddział w Sanoku), aby oddać tak bardzo potrzebną krew.

 

W akcji uczestniczyło dziewięciu druhów z jednostki: Mateusz Nawalaniec, Damian Kozieradzki, Wojciech Furlik, Jarosław Gładysiewicz, Wojciech Romańczyk, Łukasz Komański, Paweł Bętkowski, Łukasz Maciejowski, Paweł Szelka.

 

Łącznie w akcji oddaliśmy 4050ml krwi dla potrzebujących. Przy okazji apelujemy do wszystkich, także do okolicznych jednostek OSP o przyłączenie się do akcji, gdyż na chwilę obecną jest duży deficyt krwi która ratuje życie. Dziękujemy jednocześnie paniom ze stacji krwiodawstwa za miłą atmosferę i sprawną obsługę - dodają druhowie z Nowosielec na swoim koncie FB

 

źródło: OSP KSRG Nowosielce /fb

 

 


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny