W minioną sobotę (30.04) w Łupkowie odbyły się ćwiczenia jednostek OSP pod kryptonimem „Łupków 2022”. Jednostki z gminy Komańcza oraz zaproszone jednostki nie tylko z powiatu sanockiego zmagały sie w różnych sytuacjach przedstawiających prawdziwe akcje ratownicze.

 

Pożar nieużytków, katastrofa kolejowa, wypadek komunikacyjny, oraz katastrofa lotnicza wraz z poszukiwaniem pilotów którzy katapultowali się z maszyny przed jej rozbiciem – to epizody, z którymi musieli się zmierzyć strażacy.

Ćwiczenia obserwowali i koordynowali strażacy z KM PSP w Sanoku na czele z komendantem bryg. Grzegorzem Oleniaczem.

Po zakończeniu ćwiczeń nastąpiło ich podsumowanie, a następnie wszyscy strażacy przeszli w rejon strzelnicy zakładu karnego na wspólny bardzo smaczny posiłek przyrządzony przez KGW w Łupkowie.

 

Jednostki OSP, które brały udział w ćwiczeniach:

OSP Łupków

OSP Rzepedź

OSP Komańcza

OSP Wisłok Wielki

OSP Szczawne

OSP Długie

OSP Cisna

OSP Nowosielce

OSP Wiśniowa

JRG PSP SANOK

 

 

 

Źródło: OSP Rzepedź/ własne


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny