Początkiem lipca ruszyły zapisy na IV Bieg Rodzinny św. Maksymiliana w Sanoku. „Bieg na Maksa” odbędzie się już 23 września, a organizatorem wydarzenia jest Rektorat św. Maksymiliana w Sanoku.

Rodzinny Bieg św. Maksymiliana odbędzie się już 23 września 2023 roku (sobota) o godz. 10:30. Startem i metą biegu będzie plac przy kaplicy św. Maksymiliana w Sanoku (ul. Zagrody 10). Do wyboru zawodnicy będą mieli dwie trasy: 2 lub 5,5 km. Trasy będą oznakowane i zabezpieczone. 

 

Zapisy trwają od 1 lipca do 20 września 2023 r. 

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza elektronicznego znajdującego się na stronie internetowej firmy mierzącej czas – ZAPISY BIEG NA MAKSA. Pierwszeństwo do otrzymania pełnego pakietu startowego mają osoby zweryfikowane przez firmę mierzącą czas!

Wysokość opłaty startowej: 20 zł (pełnoletni zawodnicy), 10 zł (niepełnoletni zawodnicy).

Dzieci poniżej piątego roku życia i dorośli powyżej 65 roku życia, renciści oraz osoby niepełnosprawne zwolnione są z opłaty startowej. Opłaty należy składać drogą elektroniczną

 

Każdy uczestnik otrzymuje pakiet, na który składają się:

  • 1. okolicznościowy medal na mecie,
  • 2. materiały informacyjne,
  • 3. worek na depozyt,
  • 4. numer startowy + agrafki,
  • 5. chip zwrotny do pomiaru czasu
  • 6. posiłek regeneracyjny po ukończeniu Biegu
  • 7. niespodzianka

Pełne pakiety gwarantujemy dla 250 zawodników

 

 

Więcej informacji oraz regulamin biegu dostępne są na stronie organizatora – maksymilian.przemyska.pl/bieg/

 

 

 


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny