Serwis Sanok112.pl z radością obejmie swoim patronatem medialnym wszelkie wydarzenia/imprezy ratownicze na terenie powiatu sanockiego ( i nie tylko). Jesteśmy otwarci na różne Państwa propozycje.  

 

 


Oferujemy

▪ prezentację informacji o Twojej imprezie/wydarzeniu na stronie głównej portalu oraz podstronach o poszczególnych kategoriach w zależności od rodzaju imprezy (informacje nt. imprezy / wydarzenia ukażą się kilka dni przed rozpoczęciem około 7 dni przed rozpoczęciem)

▪ specjalną zakładkę o Twojej imprezie/wydarzeniu na naszej stronie (na okres patronatu): np. Sanok112.pl/nazwa_imprezy

▪ możliwość zamieszczenia informacji o sponsorach imprezy w przypadku imprezy na dużą skalę


Oczekujemy

-  umieszczenia reklamy naszej strony w miejscach widocznych podczas imprezy/wydarzenia

-  umieszczenia adresu naszej strony na plakatach, ulotkach, biletach, itp.

-  prezentacji adresu Sanok112.pl podczas trwania imprezy/wydarzenia  jako patrona medialnego

Taki rodzaj współpracy jest dobrowolny, zatem nie pociąga żadnych zobowiązań prawnych. Nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie publikowane treści oraz za błędy w publikacji.Gorąco zapraszamy do współpracy !Kontakt ws. patronatu medialnego

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny