W piątek (11.02),  służby ratunkowe zostały poinformowane o wypadku w lesie pod Matragoną (Zachodnie Pasmo Bieszczad). Na miejsce zadysponowano m.in. ratowników GOPR Bieszczady, zespół Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego i Ratownik 10 z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Sanoka.

 

Wczoraj (11.02.2022) ok. godz. 10.00 rano wpłynęło zgłoszenie od jednego z pracowników leśnych o wypadku w lesie pod Matragoną. Mężczyzna w trakcie wykonywania prac leśnych został uderzony przez spadający konar.
Do zdarzenia wezwano również załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz karetkę z Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Sanoku. Niestety mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń – relacjonują ratownicy Bieszczadzkiej Grupy GOPR.

 

 

GOPR Bieszczady


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny