Wczoraj (8.03), około godz. 22:30 w Lesku doszło do pożaru garażu i budynku mieszkalnego. Na miejsce zadysponowano osiem zastępów gaśniczych.

 

Jednostka zostaje zadysponowana do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Lesko. Z naszej Jednostki wyjechała sekcja gaśnicza w sile dwóch zastępów GBA 2,5/16 Mercedes i GCBA 6/32 Jelcz oraz został zadysponowany zastęp SLKw VW Transporter T4 w celu dowiezienia dodatkowego sprzętu ochrony dróg oddechowych i zapasowych butli z powietrzem. Po dojeździe zastano bardzo rozwinięty pożar garażu i budynku mieszkalnego.
Po 3 godzinach akcji wracamy do jednostki. Ogrom zniszczeń i strat spowodowane pożarem są bardzo duże - o całym zdarzeniu piszą strażacy z OSP KSRG Średnia Wieś
fot. OSP Średnia Wieś
SiŚ: 
- trzy zastępy JRG Lesko 
- OSP Olszanica
- OSP Średnia Wieś 
- OSP Łukawica
- OSP Jankowce
- OSP Uherce Mineralne
- Zespół Ratownictwa Medycznego (BPR)
- patrol Policji
- pogotowie energetyczne
fot.OSP Łukawica
Sanok112.pl
fot. OSP Łukawica/ OSP Średnia Wieś

PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny