Wczoraj (24.08) w miejscowości Szczawne (gmina Komańcza) około godz. 22:55 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego.

 

Z ustaleń Policji wynika, że kierujący Seatem 19-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni, uderzył w ogrodzenie i drzewo, a następnie dachował.

Poszkodowany został 17-letni pasażer osobówki, który został zabrany przez karetkę pogotowia ratunkowego do sanockiego szpitala.

 

W dniu 24.08.2022 o godzinie 22:56 zostaliśmy zadysponowani do wypadku samochodowego w miejscowości Szczawne. Z informacji uzyskanych od dyżurnego wynikało, że są osoby poszkodowane. Po przyjeździe na miejsce zastaliśmy wrak samochodu po dachowaniu oraz na leżącą na poboczu osobę poszkodowaną, natychmiast została udzielona jej pierwsza pomoc i do czasu pojawienia się karetki pogotowia osoba była pod naszą opieką. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone a ruch wstrzymany do późnych godzin nocnych. Po wykonaniu wszystkich czynności wyjaśniających przez policję mogliśmy uprzątnąć jezdnię i przywrócić ruchrelacjonują całe zdarzenie strażacy z OSP Rzepedź.

 

Czynności wyjaśniające zdarzenie prowadzi posterunek policji w Komańczy.

 

 

 

SiŚ:

- dwa zespoły Ratownictwa Medycznego (BPR)

- JRG Sanok

- OSP KSRG Rzepedź

- patrol Policji (KPP Sanok)

 

 

Źródło: własne/ KPP Sanok

Fot. OSP Rzepedź


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny