Policjanci zatrzymali do kontroli dwa pojazdy. Podczas sprawdzenia okazało się, że kierujący prowadzą samochody pomimo orzeczonych zakazów. Za niestosowanie się do przepisów mężczyźni odpowiedzą teraz przed sądem.

W piątek wieczorem policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli dwa pojazdy. Po godz. 19, w Zabłotcach, policjanci zatrzymali do kontroli kierującego hyundaiem. Po sprawdzeniu w bazie okazało się, że 26-latek ma zatrzymane prawo jazdy z powodu przekroczenia prędkości i kierował samochodem pomimo braku uprawnień.

O godz. 20.30 w Sanoku na ul. Lipińskiego policyjny patrol zatrzymał do kontroli kierowcę forda, który przekroczył dopuszczalna prędkość. Mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych we wszystkich kategoriach, obowiązujący do maja 2023r. Za wykroczenie drogowe 28-latek został ukarany mandatem, a w związku z kierowaniem pojazdem pomimo zakazu będzie prowadzone postępowanie.

Teraz o losach kierowców zdecyduje sąd.

 

źródło: KPP Sanok


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny