Z dniem 8 lutego nadkomisarz Tomasz Balawajder został pełniącym obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku. Rozkaz o powierzeniu obowiązków na tym stanowisku wręczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektor Stanisław Sekuła.

Podczas uroczystości sanoccy funkcjonariusze pożegnali przechodzącego do innej jednostki dotychczasowego Komendanta podinspektora Krzysztofa Łopuszańskiego.

Wczoraj w południe, w świetlicy sanockiej jednostki Policji, odbyła się uroczysta zbiórka związana ze zmianą na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku. W uroczystości wzięli udział - I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Stanisław Sekuła, Starosta Powiatu Sanockiego Stanisław Chęć, Wicestarosta Powiatu Sanocki Janusz Cecuła, Przedstawiciel Burmistrza Miasta Sanoka Bogdan Struś, Kustosz Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli w Strachocinie ks. Józef Niżnik, Prokurator Rejonowa Izabela Jurkowska- Hanus oraz policjanci i pracownicy KPP w Sanoku.

W trakcie uroczystości nadkom. Tomasz Balawajder odebrał z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie rozkaz o powierzeniu obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku oraz przywitał się ze sztandarem jednostki i złożył meldunek o objęciu stanowiska. W czasie uroczystości, policjanci pożegnali dotychczasowego Komendanta podinsp. Krzysztofa Łopuszańskiego, który podziękował za współpracę wszystkim policjantom i pracownikom sanockiej jednostki.

 

Po ceremonii pożegnania i przywitania ze sztandarem Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, głos zabrał I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Stanisław Sekuła. Podczas wystąpienia, podziękował podinsp. Krzysztofowi Łopuszańskiemu za dotychczasową służbę na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu. Nowemu przełożonemu sanockich policjantów życzył wielu sukcesów oraz wytrwałości w realizacji obowiązków zawodowych.

Obejmujący stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku nadkom. Tomasz Balawajder podziękował za okazane zaufanie, a odbierając gratulacje zapewnił o współpracy z przedstawicielami samorządów, wymiaru sprawiedliwości, a także policjantami i pracownikami.

Nadkomisarz Tomasz Balawajder służbę w Policji rozpoczął w 1998 r. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi. Doświadczenie zdobywał wykonując obowiązki na wielu stanowiskach, przechodząc przez różne stopnie awansu zawodowego. Zajmował także stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Sanoku.

 

źródło: KPP Sanok


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny