Przez ostatnie dwa miesiące w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Sanoku prowadzone było szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP z terenu gmin Besko i Zarszyn.

 

Druhowie biorący udział w szkoleniu szkolili się m.in. z zakresu obsługi sprzętu pożarniczego, pracy w aparatach ochrony dróg oddechowych (ODO), prowadzenia działań gaśniczych, udzielania pomocy medycznej oraz ratownictwa technicznego.

 

W miniony czwartek (8.12) na terenie Komendy PSP w Sanoku odbył się egzamin, który był podsumowaniem nabytej wiedzy teoretycznej i praktycznej przez uczestników szkolenia.

Szkolenie z wynikiem pozytywnym ukończyło 51 osób, którzy zasilili JOT w swoich macierzystych jednostkach.

 

 

 

Sanok112.pl

Fot. KP PSP Sanok


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny