Powiat Sanocki informuje, że w związku z realizacją inwestycji pn.: „Przebudowa drogi powiatowej Załuż - Lesko w km od 0+015 do 0+087 i od 0+090 do 2+654 w miejscowości Załuż ze względów technologicznych nastąpi całkowite zamknięcie ruchu.

W miejscowości Załuż w związku z wykonaniem opaski brzegowej, ze względów technologicznych nastąpi całkowite zamknięcie ruchu w dniach od 10.10.2022 r. (poniedziałek) do 14.10.2022 r. (piątek) w godz. 7.00 – 19.00.

Uczestnicy ruchu proszeni są o zachowanie bezpieczeństwa, przestrzeganie znaków drogowych i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Dalsze informacje o utrudnieniach w ruchu przekazywane będą sukcesywnie w miarę postępu robót. 

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia związane z realizowaną inwestycją.

 

źródło: Powiat Sanocki


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny