Już za tydzień czeka nas sportowa, rodzinna rywalizacja. W sobotę (10.09) odbędzie się III Rodzinna Pielgrzymka Biegowa św. Maksymiliana – Bieg na Maksa.

 

W Biegu może wziąć udział każdy, kto czuje się na siłach – starsi i młodsi na krótszych dystansach, a bardziej wprawieni biegacze na malowniczej trasie o długości 10 km, dlatego zachęcam całe rodziny – piszą organizatorzy

 

Nad bezpieczeństwem biegaczy tego dnia będą czuwać niezawodni mundurowi: Policja, Ochotnicze Straże Pożarne, Wojska Obrony Terytorialnej oraz Harcerstwo.

W związku z Pielgrzymką Biegową 10 września w godzinach od 10:30 do 12:30 pojawią się utrudnienia w ruchu na ulicach: Zagrody, Cichej, Konarskiego, Zagumnej, Szklanej, Jasińskiego i Stróżowskiej.

Prosimy o wyrozumiałość i zachowanie bezpieczeństwa.

 

Patronat medialny nad imprezą objął nasz portal.

 

 

 

Zapraszamy wszystkich chętnych. Zapisy jeszcze trwają do czwartku (8.09)

Można zapisać się pod TYM LINKIEM

 

Sanok112.pl

Źródło: Strona biegu


PARTNERZY

      

O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

FEATURED