O nas

4 maja to data dla wielu dobrze znana, w tym dniu obchodzi się Międzynarodowy Dzień Strażaka. Tegoż samego dnia swoją oficjalną działalność rozpoczął niekomercyjny serwis Sanok112.pl

Pomysł na tego typu stronę zrodził się stosunkowo dawno bo już na przełomie 2013/2014 roku, czego dowodem są nasze publikacje na jednym z portali społecznościowych. Sanok112.pl to portal, na którym znajdą Państwo informacje na temat ratownictwa w powiecie sanockim, ale nie tylko. Postaramy się również przedstawiać zdarzenia z ościennych powiatów.

Naszym głównym celem jest pokazanie społeczeństwu pracy strażaków, ratowników medycznych, policjantów oraz innych funkcjonariuszy podmiotów ratowniczych ( LPR, GOPR, Straż Miejska).

Na portalu Sanok112.pl możecie Państwo znaleźć fotorelacje z pożarów, miejscowych zagrożeń oraz innych zdarzeń związanych z ratownictwem, takich jak ćwiczenia , pokazy czy też konkursy. Będziemy również informować Państwa o wszelkich zawodach czy różnego rodzaju uroczystościach.

Prosimy o wyrozumiałość i pragniemy zastrzec, iż strona jest cały czas rozbudowywana i aktualizowana, stąd też nie wszystkie działy są dostępne lub w pełni uzupełnione. Wszelkie niedociągnięcie postaramy się zaktualizować w najbliższym czasie.

Wasze sugestie, opinie i uwagi na temat funkcjonowania serwisu prosimy kierować na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych do współpracy

 

administracja serwisu Sanok112.pl

 

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Ratownicy GOPR pomogli starszej kobiecie i turystom

  Diana Diana 10.12.2017 18:32
  widać XXI wiek w Morochowie, a mostu jak nie było tak ...
   
 • Besko: Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

  Diana Diana 03.12.2017 16:29
  jak widać chyba na fotkach i po rejestracji tak ...
   
 • Besko: Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

  Arek Arek 26.11.2017 23:00
  Na miejscu interweniował ZRM z Sanoka?

Sanok112 TV