O nas

4 maja to data dla wielu dobrze znana, w tym dniu obchodzi się Międzynarodowy Dzień Strażaka. Tegoż samego dnia swoją oficjalną działalność rozpoczął niekomercyjny serwis Sanok112.pl

Pomysł na tego typu stronę zrodził się stosunkowo dawno bo już na przełomie 2013/2014 roku, czego dowodem są nasze publikacje na jednym z portali społecznościowych. Sanok112.pl to portal, na którym znajdą Państwo informacje na temat ratownictwa w powiecie sanockim, ale nie tylko. Postaramy się również przedstawiać zdarzenia z ościennych powiatów.

Naszym głównym celem jest pokazanie społeczeństwu pracy strażaków, ratowników medycznych, policjantów oraz innych funkcjonariuszy podmiotów ratowniczych ( LPR, GOPR, Straż Miejska).

Na portalu Sanok112.pl możecie Państwo znaleźć fotorelacje z pożarów, miejscowych zagrożeń oraz innych zdarzeń związanych z ratownictwem, takich jak ćwiczenia , pokazy czy też konkursy. Będziemy również informować Państwa o wszelkich zawodach czy różnego rodzaju uroczystościach.

Prosimy o wyrozumiałość i pragniemy zastrzec, iż strona jest cały czas rozbudowywana i aktualizowana, stąd też nie wszystkie działy są dostępne lub w pełni uzupełnione. Wszelkie niedociągnięcie postaramy się zaktualizować w najbliższym czasie.

Wasze sugestie, opinie i uwagi na temat funkcjonowania serwisu prosimy kierować na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych do współpracy

 

administracja serwisu Sanok112.pl

 

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Pokaz i zawody Sikawek Konnych - Pielnia 2017

  Ziemia jasielska Ziemia jasielska 09.07.2017 15:05
  fajne te zawody - taaaaki nawrót do historii
   
 • Niebieszczany: Tragiczny finał potrącenia dziecka

  Anonim Anonim 06.04.2017 15:23
  Antoś [*] :cry:
   
 • Niebieszczany: Tragiczny finał potrącenia dziecka

  Amelia Amelia 04.04.2017 19:48
  Mi tak samo

Sanok112 TV