Podpalacz z Jaćmierza zatrzymany!

Policjanci ustalili, kto podpalił siano oraz budynek gospodarczy w gminie Zarszyn. 26-latek, który był już wcześniej karany za podobne przestępstwa usłyszał cztery zarzuty. O karze dla podpalacza zdecyduje sąd.

 

 

Policjanci z posterunku w Besku prowadzili postępowania w sprawach podpaleń, jakie miały miejsce na terenie gminy Zarszyn. Końcem czerwca w Posadzie Jaćmierskiej ktoś podpalił sprasowane kostki siana. Początkiem lipca sprawca podpalił okrągłe bale siana poskładane na polu w Zarszynie, natomiast 5 sierpnia w Posadzie Jaćmierskiej spłonął budynek gospodarczy, w którym znajdowało się siano i samochód osobowy. Straty sięgają prawie 25 tys. zł.

 

Policjanci pracując nad sprawą podpaleń dołożyli wszelkich starań, aby ustalić sprawcę. Wykonali szereg czynności, również operacyjnych. Przydatne okazały się zeznania świadków i rozpytania okolicznych mieszkańców. W efekcie funkcjonariusze ustalili, że podpalaczem jest 26-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

 

Mężczyzna został zatrzymany.  W trakcie przesłuchania przyznał się do stawianych mu zarzutów. Ponadto śledczy udowodnili 26-latkowi dokonanie kradzieży biżuterii w jednym z domów w Jaćmierzu. Mężczyzna był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Decyzję na temat wymiaru kary podejmie sąd.

 

źródło: KPP Sanok

Dodaj komentarz

Redakcja portalu Sanok112.pl zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników portalu.

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Ratownicy GOPR pomogli starszej kobiecie i turystom

  Diana Diana 10.12.2017 18:32
  widać XXI wiek w Morochowie, a mostu jak nie było tak ...
   
 • Besko: Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

  Diana Diana 03.12.2017 16:29
  jak widać chyba na fotkach i po rejestracji tak ...
   
 • Besko: Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

  Arek Arek 26.11.2017 23:00
  Na miejscu interweniował ZRM z Sanoka?