Dowstawczy mercedes zderzył się ze skuterem

Dostawczy mercedes na zakręcie wjechał w motorowerzystę. Kierujący jednośladem doznał poważnych obrażeń nogi i został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalają dokładne przyczyny zdarzenia.

 

 

Do wypadku doszło w Falejówce w czwartek około południa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący dostawczym mercedesem, 21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, zderzył się z motorowerem. Kierowca widząc nadjeżdżający motorower, gwałtownie przyhamował blokując przednie koła. W efekcie pojazd na zakręcie wąskiej drogi zjechał w kierunku lewego pobocza i uderzył w nadjeżdżający skuter.

17-letni motorowerzysta uderzył w barierę energochłonną, a następnie wpadł do rowu. Rannego przewieziono do szpitala. Po zbadaniu okazało się, że kierujący doznał poważnej rany lewej nogi oraz ogólnych potłuczeń i zadrapań.

Obaj kierowcy byli trzeźwi.

W trakcie oględzin miejsca zdarzenia i pojazdów biorących w nim udział, funkcjonariusze ujawnili, że w mercedesie bieżnik przednich opon jest nadmiernie zużyty. Prowadzone w sprawie postępowanie wykaże, co było przyczyną wypadku.

źródło: KPP Sanok

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Powołanie zastępcy komendanta powiatowego PSP w Sanoku

  KRZYCHU KRZYCHU 10.01.2018 20:49
  No Krzysztofie teraz czas na ciebie - hi hi hi
   
 • Besko: Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

  ar ar 17.12.2017 14:06
  No ok. Ale znacznie bliżej, bo w Rymanowie, jest ...
   
 • Ratownicy GOPR pomogli starszej kobiecie i turystom

  Diana Diana 10.12.2017 18:32
  widać XXI wiek w Morochowie, a mostu jak nie było tak ...