Pijany kierowca spowodował kolizję na ul. Krakowskiej

Policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze w miejscowości Strachocina zatrzymali kierowcę skody. Badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu.

 


Wczoraj (10.08) około godz. 16, na ul. Krakowskiej w Sanoku obok sklepu "PSS" doszło do kolizji drogowej. Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że sprawca zdarzenia odjechał z miejsca w kierunku Krosna. Z relacji świadków wynikało, że kierujący może znajdować się pod wpływem alkoholu.


Funkcjonariusze patrolując miejscowość Strachocina zauważyli samochód marki Skoda Favorit. Uzyskane przez nich informacje wskazywały, że mógł on brać udział w tym zdarzeniu. Jednak pomimo wyraźnych, nakazujących zatrzymanie, sygnałów kierujący skody przyspieszył i zaczął uciekać. W pewnym momencie skoda skręciła w boczną uliczkę i policjanci zatrzymali kierującego.


Mężczyzną, który kierował skodą to 38-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Po zbadaniu stanu trzeźwości, urządzenie wykazało, że ma w organizmie niemal 3 promile alkoholu.


Kierujący został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany. 

 

źródło: KPP Sanok / własne

fot. archiwum Sanok112

 

 

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Powołanie zastępcy komendanta powiatowego PSP w Sanoku

  KRZYCHU KRZYCHU 10.01.2018 20:49
  No Krzysztofie teraz czas na ciebie - hi hi hi
   
 • Besko: Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

  ar ar 17.12.2017 14:06
  No ok. Ale znacznie bliżej, bo w Rymanowie, jest ...
   
 • Ratownicy GOPR pomogli starszej kobiecie i turystom

  Diana Diana 10.12.2017 18:32
  widać XXI wiek w Morochowie, a mostu jak nie było tak ...