Policjanci rozmawiali z rodzicami o bezpieczeństwie

Tym razem nie uczniowie, a ich rodzice uczestniczyli w spotkaniu z policjantami. Wizyta miała charakter prewencyjny. Funkcjonariusze zwrócili uwagę rodziców na problemy, z jakimi mogą spotkać się ich dzieci. Mówili także o współpracy na rzecz bezpieczeństwa .

 

Wczoraj w Szkole Podstawowej w Pakoszówce z inicjatywy dyrekcji zostało zorganizowane spotkanie informacyjno -prewencyjne policjantów z zespołu ds. nieletnich z rodzicami uczniów. Funkcjonariusze przypomnieli zgromadzonym jak ważna jest współpraca na linii rodzic- szkoła - policjant, której efektem jest bezpieczeństwo dzieci i młodzieży.

W trakcie spotkania policjanci poinformowali również rodziców o zasadach odpowiedzialności osób małoletnich w przypadkach popełnienia przez nich czynów zabronionych. Przedstawione zostały także zagrożenia płynące z cyberprzestrzeni oraz zjawisko agresji w sieci. Zwrócono również rodzicom uwagę na niebezpieczeństwa wynikające z nawiązywania znajomości poprzez portale społecznościowe. Nie zabrakło informacji dotyczących bezpieczeństwa najmłodszych na drodze.

 

źródło: KPP Sanok

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu Sanok112.pl zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników portalu.

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Sanoczek: Pijany kierowca volkswagena doprowadził do kolizji

  Jaaa Jaaa 21.10.2017 08:28
  W tym miejscu po jednej stronie dk 28 jest Sanoczek ...
   
 • Sanoczek: Pijany kierowca volkswagena doprowadził do kolizji

  Kamila Kamila 19.10.2017 18:16
  Oj Jasiu nie oskarżaj. Dla Twojej wiadomości do ...
   
 • Sanoczek: Pijany kierowca volkswagena doprowadził do kolizji

  jan jan 18.10.2017 02:05
  gdzie tam jest Sanoczek może mi ktoś wyjaśnić ??