Policjanci rozmawiali z rodzicami o bezpieczeństwie

Tym razem nie uczniowie, a ich rodzice uczestniczyli w spotkaniu z policjantami. Wizyta miała charakter prewencyjny. Funkcjonariusze zwrócili uwagę rodziców na problemy, z jakimi mogą spotkać się ich dzieci. Mówili także o współpracy na rzecz bezpieczeństwa .

 

Wczoraj w Szkole Podstawowej w Pakoszówce z inicjatywy dyrekcji zostało zorganizowane spotkanie informacyjno -prewencyjne policjantów z zespołu ds. nieletnich z rodzicami uczniów. Funkcjonariusze przypomnieli zgromadzonym jak ważna jest współpraca na linii rodzic- szkoła - policjant, której efektem jest bezpieczeństwo dzieci i młodzieży.

W trakcie spotkania policjanci poinformowali również rodziców o zasadach odpowiedzialności osób małoletnich w przypadkach popełnienia przez nich czynów zabronionych. Przedstawione zostały także zagrożenia płynące z cyberprzestrzeni oraz zjawisko agresji w sieci. Zwrócono również rodzicom uwagę na niebezpieczeństwa wynikające z nawiązywania znajomości poprzez portale społecznościowe. Nie zabrakło informacji dotyczących bezpieczeństwa najmłodszych na drodze.

 

źródło: KPP Sanok

 

 

 

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Powołanie zastępcy komendanta powiatowego PSP w Sanoku

  KRZYCHU KRZYCHU 10.01.2018 20:49
  No Krzysztofie teraz czas na ciebie - hi hi hi
   
 • Besko: Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

  ar ar 17.12.2017 14:06
  No ok. Ale znacznie bliżej, bo w Rymanowie, jest ...
   
 • Ratownicy GOPR pomogli starszej kobiecie i turystom

  Diana Diana 10.12.2017 18:32
  widać XXI wiek w Morochowie, a mostu jak nie było tak ...