Nissan Navara dla OSP Sanok - Olchowce

Pod koniec września Ochotnicza Straż Pożarna w Sanoku ( Olchowce) otrzymała nowy samochód, który w przyszłości ma być dysponowany do zdarzeń

 

 

OSP KSRG Sanok – Olchowce nowy pojazd otrzymało od Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. z siedzibą w Warszawie. Nissan Navara, który zakończył swoją pracę na oddziale w Sanoku, teraz będzie mógł posłużyć strażakom do działań ratowniczo-gaśniczych.

 

Nowy nabytek pozwoli im dotrzeć w tereny, na które nie ma możliwości wjechać średnim GBA Mercedes. Dodatkowo jednostka będzie w stanie zapewnić większą gotowość bojową, dzięki możliwości wyjazdu większą liczbą Strażaków.

 

Strażacy z OSP KSRG Sanok – Olchowce serdecznie dziękują Zarządowi PGNiG S.A. z siedzibą w Warszawie, PGNiG S.A. oddział w Sanoku, Dyrektorowi Oddziału w Sanoku - Panu Markowi Hanus, Zastępcy Dyrektora ds. Rachunkowości - Panu Jarosławowi Adamczuk, Panu Maciejowi Bochenek, który był osobą koordynującą przekazanie samochodu, oraz wszystkim, którzy przyczynili się do pozyskania darowizny.

 

 

Źródło: OSP KSRG Sanok - Olchowce

 

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Nowa dyspozytornia medyczna

  Firebridge Firebridge 14.02.2015 08:13
  na tą chwilę to tylko przeniesienie dyspozytorni z ...
   
 • Zagórz: Pożar w zakładzie produkcji mebli

  Marian Marian 12.02.2015 17:26
  może nie trzeba było juuż
   
 • Nowa dyspozytornia medyczna

  ..... ..... 11.02.2015 13:20
  niekoniecznie. lepiej jest jak dyspozytor np. straży ...

Sanok112 TV