Utrudnienia w ruchu. Procesja Bożego Ciała ulicami Sanoka

Dzisiaj ulicami Sanoka przejdzie procesja z okazji Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa czyli Św. Bożego Ciała. Kierowcy mogą liczyć się z utrudnieniami w poruszaniu się pojazdami.

 

 

Msza św. dla wszystkich mieszkańców Sanoka odbędzie się w kościele pw. Chrystusa Króla o godzinie 10.00. Zaraz po niej odbędzie się procesja, która  wyruszy ulicą Jana Pawła II, następnie pochód przejdzie ulicą Staszica, Mickiewicza, Piłsudskiego do Kościoła Farnego, gdzie nastąpi zakończenie procesji.

 

Sanoccy Policjanci będą zabezpieczać przemarsz procesji. Największych utrudnień możemy się spodziewać w godzinach od 11 do 12. Aby zapewnić bezpieczeństwo uczestników uroczystości, ruch na kilku sanockich ulicach zostanie wstrzymany. Policjanci będą kierować na objazdy. Po uroczystościach ruch będzie odbywał się bez zakłóceń.

Policja apeluje do kierowców o rozważną i ostrożną jazdę oraz do pieszych o bezpieczne poruszanie się po drogach. Przypominamy również rodzicom o właściwej opiece nad dziećmi, zwłaszcza podczas procesji oraz spacerów po głównych ulicach i drogach powiatu.

 

Źródło: własne / KPP Sanok

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Powołanie zastępcy komendanta powiatowego PSP w Sanoku

  KRZYCHU KRZYCHU 10.01.2018 20:49
  No Krzysztofie teraz czas na ciebie - hi hi hi
   
 • Besko: Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

  ar ar 17.12.2017 14:06
  No ok. Ale znacznie bliżej, bo w Rymanowie, jest ...
   
 • Ratownicy GOPR pomogli starszej kobiecie i turystom

  Diana Diana 10.12.2017 18:32
  widać XXI wiek w Morochowie, a mostu jak nie było tak ...

Sanok112 TV