Bieszczadzki Wyścig Górski 2017 - Objazdy na DK28

Już dzisiaj (13.05) na górach „Słonnych” na trasie Załuż - Tyrawa Wołoska (DK28) rozpocznie się „Bieszczadzki Wyścig Górski”. Poniżej publikujemy proponowane objazdy.

 


Droga Krajowa nr 28 relacji Załuż – Tyrawa Wołoska będzie nieprzejezdna w godz. 6:30 – 19:00. Przez cały czas trwała wyścigu zabezpieczać go będą funkcjonariusze sanockiej komendy Policji.
Policja ustaliła objazdy, którymi poruszać się mogą samochody osobowe oraz ciężarowe o wadze do 10 ton, natomiast pojazdy ciężarowe powyżej 10 ton będą przepuszczane drogą krajową nr 28 w czasie przerw w wyścigu.

 

Proponowane objazdy:
1. objazd z Sanoka do Przemyśla (z kierunku Krosna i Rzeszowa)- początek objazdu w Sanoku skrzyżowanie ul. Staszica i Mickiewicza), dalej ul. Białogórską w kierunku Trepczy, Mrzygłodu i Tyrawy Wołoskiej.
2. objazd z Sanoka do Przemyśla (z kierunku Leska i Ustrzyk Dolnych) - początek objazdu w Sanoku na ul. Lwowskiej, skręcić w kierunku ul. Królowej Bony do skrzyżowania z ul. Mickiewicza, a następnie w stronę ul. Białogórskiej - dalej tak jak w punkcie powyżej.
3. objazd z Załuża do Przemyśla przez Sanok - kierunek miasto Sanok, jechać ul. Przemyską, a następnie ul. Królowej Bony do skrzyżowania z ul. Mickiewicza i dalej tak jak w punkcie 1.
4. objazd z Przemyśla w kierunku Sanoka - początek objazdu w Tyrawie Wołoskiej, skręcić w kierunku Mrzygłodu, dalej przez Trepczę do Sanoka, wyjazd na skrzyżowaniu ul. Staszica i Mickiewicza.

 

SANOK112 / KPP Sanok
Fot. KPP Sanok /eSanok.pl

 

 

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Powołanie zastępcy komendanta powiatowego PSP w Sanoku

  KRZYCHU KRZYCHU 10.01.2018 20:49
  No Krzysztofie teraz czas na ciebie - hi hi hi
   
 • Besko: Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

  ar ar 17.12.2017 14:06
  No ok. Ale znacznie bliżej, bo w Rymanowie, jest ...
   
 • Ratownicy GOPR pomogli starszej kobiecie i turystom

  Diana Diana 10.12.2017 18:32
  widać XXI wiek w Morochowie, a mostu jak nie było tak ...

Sanok112 TV