Bieszczadzki Wyścig Górski 2017 - Objazdy na DK28

Już dzisiaj (13.05) na górach „Słonnych” na trasie Załuż - Tyrawa Wołoska (DK28) rozpocznie się „Bieszczadzki Wyścig Górski”. Poniżej publikujemy proponowane objazdy.

 


Droga Krajowa nr 28 relacji Załuż – Tyrawa Wołoska będzie nieprzejezdna w godz. 6:30 – 19:00. Przez cały czas trwała wyścigu zabezpieczać go będą funkcjonariusze sanockiej komendy Policji.
Policja ustaliła objazdy, którymi poruszać się mogą samochody osobowe oraz ciężarowe o wadze do 10 ton, natomiast pojazdy ciężarowe powyżej 10 ton będą przepuszczane drogą krajową nr 28 w czasie przerw w wyścigu.

 

Proponowane objazdy:
1. objazd z Sanoka do Przemyśla (z kierunku Krosna i Rzeszowa)- początek objazdu w Sanoku skrzyżowanie ul. Staszica i Mickiewicza), dalej ul. Białogórską w kierunku Trepczy, Mrzygłodu i Tyrawy Wołoskiej.
2. objazd z Sanoka do Przemyśla (z kierunku Leska i Ustrzyk Dolnych) - początek objazdu w Sanoku na ul. Lwowskiej, skręcić w kierunku ul. Królowej Bony do skrzyżowania z ul. Mickiewicza, a następnie w stronę ul. Białogórskiej - dalej tak jak w punkcie powyżej.
3. objazd z Załuża do Przemyśla przez Sanok - kierunek miasto Sanok, jechać ul. Przemyską, a następnie ul. Królowej Bony do skrzyżowania z ul. Mickiewicza i dalej tak jak w punkcie 1.
4. objazd z Przemyśla w kierunku Sanoka - początek objazdu w Tyrawie Wołoskiej, skręcić w kierunku Mrzygłodu, dalej przez Trepczę do Sanoka, wyjazd na skrzyżowaniu ul. Staszica i Mickiewicza.

 

SANOK112 / KPP Sanok
Fot. KPP Sanok /eSanok.pl

 

 

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Nowa dyspozytornia medyczna

  Firebridge Firebridge 14.02.2015 08:13
  na tą chwilę to tylko przeniesienie dyspozytorni z ...
   
 • Zagórz: Pożar w zakładzie produkcji mebli

  Marian Marian 12.02.2015 17:26
  może nie trzeba było juuż
   
 • Nowa dyspozytornia medyczna

  ..... ..... 11.02.2015 13:20
  niekoniecznie. lepiej jest jak dyspozytor np. straży ...

Sanok112 TV