OSP Nowosielce na zawodach CTiF w Haczowie

W sobotę (20.08) na stadionie w Haczowie (pow. brzozowski) odbyły się IV Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze wg międzynarodowego regulaminu „CTiF”. Nasz powiat reprezentowała jednostka OSP Nowosielce.

 


Męska drużyna (A) z Nowosielec zajęła trzecią lokatę, natomiast drużyna kobiet (A) uplasowała się na drugim miejscu w zawodach.


Na starcie pojawiło się 8 drużyn z pięciu powiatów ( 4 grupa A mężczyzn, 2 grupa A kobiet, 1 grupa B mężczyzn, 1 grupa B kobiet).

Komisję sędziowską stanowili funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie oraz funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie.

Zawody rozpoczęły się ćwiczeniem bojowym. Bezpośrednio po bojówce zawodnicy przechodzili do wykonywania sztafety pożarniczej. Warto dodać, że każda drużyna wykonywała dane ćwiczenie dwa razy i tylko jeden czas lepszej pary był brany do klasyfikacji generalnej.


Klasyfikacja końcowa:
Grupa A mężczyzn:
1. Jabłonica Polska
2. Niechobrz
3. Nowosielce
4. Brzyska

Grupa A kobiet:
1. Sarzyna
2. Nowosielce

Grupa B mężczyzn:
1. Niechobrz

Grupa B kobiet:
1. Sarzyna

 

Zawody Krajowe odbędą się w Polanicy Zdrój w dniach 16-18 września.

SANOK112

fot. OSP Nowosielce

Dodaj komentarz

Redakcja portalu Sanok112.pl zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników portalu.

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Pokaz i zawody Sikawek Konnych - Pielnia 2017

  Ziemia jasielska Ziemia jasielska 09.07.2017 15:05
  fajne te zawody - taaaaki nawrót do historii
   
 • Niebieszczany: Tragiczny finał potrącenia dziecka

  Anonim Anonim 06.04.2017 15:23
  Antoś [*] :cry:
   
 • Niebieszczany: Tragiczny finał potrącenia dziecka

  Amelia Amelia 04.04.2017 19:48
  Mi tak samo

Sanok112 TV