Posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP (FOTO)

W dniu 13 grudnia 2014 r. w świetlicy „Domu Strażaka” w Besku odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Sanoku. W trakcie posiedzenia dokonano podsumowania działalności Oddziału za 2014 r. oraz przedstawiono główne cele i zadania stawiane do realizacji na rok przyszły.

 

Zgodnie z przyjętym porządkiem posiedzenia informację na temat stanu bezpieczeństwa oraz funkcjonowania ksrg w obrębie powiatu sanockiego przedstawił bryg. Krzysztof Dżugan – Komendant Powiatowy PSP w Sanoku.

W trakcie posiedzenia bryg. Lesław Penar – Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Sanoku, pełniący funkcję Prezesa Zarządu Klubu Honorowych Dawców Krwi „Strażacki Dar” przedstawił zebranym informację na temat funkcjonującego Klubu oraz podejmowanych akcji niesienia pomocy poprzez honorowe krwiodawstwo.

Członkowie Zarządu oraz uczestniczący w spotkaniu goście zaproszeni zostali  zapoznani z kierunkami rozwoju ratownictwa specjalistycznego na terenie powiatu sanockiego.
St. kpt. Grzegorz Oleniacz – naczelnik wydziału operacyjno-rozpoznawczego przedstawił plany i zamierzenia, które będą w najbliższym czasie realizowane w tym zakresie przez tut. Komendę.

Ostatnia część posiedzenia poświęcona została podziękowaniom dla osób, które w ostatnim okresie w sposób szczególny przyczyniły się w ramach współpracy do rozwoju ochotniczych straży pożarnych na tym terenie.

Ufundowane przez Zarząd Powiatowy ZOSP RP w Sanoku pamiątki zostały przekazane Panu Sebastianowi Niżnikowi – starosta sanocki minionej kadencji oraz Panu Mieczysławowi Czaporowi – Wójt minionej kadencji Gminy Tyrawa Wołoska.

źródło: KP PSP Sanok

foto: OSP Besko


Facebook

Ostatnie komentarze

 • Nowa dyspozytornia medyczna

  Firebridge Firebridge 14.02.2015 08:13
  na tą chwilę to tylko przeniesienie dyspozytorni z ...
   
 • Zagórz: Pożar w zakładzie produkcji mebli

  Marian Marian 12.02.2015 17:26
  może nie trzeba było juuż
   
 • Nowa dyspozytornia medyczna

  ..... ..... 11.02.2015 13:20
  niekoniecznie. lepiej jest jak dyspozytor np. straży ...

Sanok112 TV