Stand-up Comedy Show w Sanoku!

Już w środę (4.09) w Sanoku odbędzie się wieczór Stand-up Comedy Show, w którym wystąpią: Bartosz Zalewski i Jasiek Borkowski.

 

  

Stand-up to komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością.

W przeciwieństwie do kabaretu stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej. Artyści stand-upowi za główny cel stawiają sobie rozbawienie publiczności, przywiązują mniejszą wagę do kwestii artystycznych (piosenek i dekoracji znanych z kabaretów).

 

Szósty już solowy program Bartosz Zalewskiego będzie zawierać wszystkie dotychczasowe elementy, tj. głoski poukładane w słowa, te zaś w zdania. Może też pojawić się kilka nowych elementów, niewykluczona jest tzw. śpiewogra, elementy filipińskiej eskrimy i typowego podjazdu na bajerę.

Jasiek Borkowski to zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.tak przedstawiają głównych bohaterów widowiska organizatorzy.

 

 

Stand-up Comedy Show Sanok odbędzie się w środę (4.09) od godz. 19. w Royal Palace – Centrum Bankietowe, ul. Witkiewicza 10.

 

CENA BILETU:

w przedsprzedaży 30 zł / w dniu występu 40 zł można kupić TUTAJ

 

KONTO FACEBOOK IMPREZY

 

UWAGA:

- Program jest przeznaczony dla widzów dorosłych!

- Zakaz nagrywania w czasie występu!

 

 

 

SANOK112

Źródło: Stand-up No Limits/ własne

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Nowa dyspozytornia medyczna

  Firebridge Firebridge 14.02.2015 08:13
  na tą chwilę to tylko przeniesienie dyspozytorni z ...
   
 • Zagórz: Pożar w zakładzie produkcji mebli

  Marian Marian 12.02.2015 17:26
  może nie trzeba było juuż
   
 • Nowa dyspozytornia medyczna

  ..... ..... 11.02.2015 13:20
  niekoniecznie. lepiej jest jak dyspozytor np. straży ...

Sanok112 TV