Hołuczków. Pożar sadzy. Strażacki wóz nie wyjechał

Wczoraj (15.11), o godz. 15:40 zastępy Straży Pożarnej zostały zadysponowane do pożaru sadzy w przewodzie kominowym w budynku mieszkalnym w miejscowości Hołuczków. Niestety w akcji gaśniczej nie mógł brać udział wóz bojowy z miejscowej jednostki OSP.

 

 

Niestety nasz samochód nie odpalił. Star 244 stoi od pewnego czasu pod gołym niebem i stał będzie przez długi czas. Dziękujemy władzom Gminy Tyrawa Wołoska za pozostawienie naszego samochodu przez okres zimowy bez garażu. Osobom, które mieszkają niedaleko remizy i obserwują nas ze wzgórza również dziękujemy za śmianie się z nas bo "nigdzie nie pojechali", przypominamy że również jesteście strażakami. Miejmy nadzieję, że taka sytuacja się już nigdy nie powtórzy bo ktoś w tym czasie może walczyć o życie, a w takim wypadku jest ważna każda sekunda – relacjonują strażacy z OSP Hołuczków

 

Wracając do głównego tematu na miejscu działania:

- 2x OSP Tyrawa Wołoska

 - OSP Hołuczków, samochody prywatne oraz sprzęt zabrany w pośpiechu.

 

Cały czas trwa remont budynku w którym znajduję się remiza OSP Hołuczków. Strażacy muszą uzbroić się w cierpliwość. Remont, który miał się zakończyć w tym miesiącu przeciąga się z powodu braku funduszy przez gminę. Gmina szuka dodatkowych środków, jednak praktycznie jest już pewne, że w tym roku nie uda się zakończyć tej inwestycji.

  

Źródło: Sanok112.pl/ OSP Hołuczków

 

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Nowa dyspozytornia medyczna

  Firebridge Firebridge 14.02.2015 08:13
  na tą chwilę to tylko przeniesienie dyspozytorni z ...
   
 • Zagórz: Pożar w zakładzie produkcji mebli

  Marian Marian 12.02.2015 17:26
  może nie trzeba było juuż
   
 • Nowa dyspozytornia medyczna

  ..... ..... 11.02.2015 13:20
  niekoniecznie. lepiej jest jak dyspozytor np. straży ...

Sanok112 TV