Pijany mężczyzna chciał skoczyć z mostu !?

Kierująca samochodem widząc stojącego na moście za barierkami mężczyznę, zatrzymała się i wspólnie z inną kobietą wciągnęły go na most. Jednak mężczyzna uciekł.

 

  

Wczoraj po godz. 15, na ul. Przemyskiej w Sanoku, jadąca samochodem kobieta zauważyła, stojącego na moście nad Sanem, za barierkami wychylonego w stronę rzeki mężczyznę. Kobieta natychmiast się zatrzymała i powiadomiła policję.  

Wysiadła z samochodu i wspólnie z drugą kobietą, która przechodziła nieopodal, próbowały rozmawiać z mężczyzną i przeciągnąć go na właściwą stronę barierek. Kiedy był już na moście, odbiegł nagle od kobiet w stronę brzegu Sanu i zniknął im z pola widzenia.

Na miejsce natychmiast dyżurny KPP w Sanoku zadysponował dwa patrole

Policjanci wspólnie z kobietami szukali mężczyzny. W niedługim czasie został on odnaleziony w zaroślach przy brzegu rzeki. Policjanci zbadali stan stan trzeźwości mężczyzny. Okazało się, że 43-latek był pijany, miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. 

Na szczególne uznanie zasługuje postawa kierującej, która zatrzymała się i podjęła działanie, ratując być może życie człowieka.

 

Źródło: KPP Sanok

 

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Nowa dyspozytornia medyczna

  Firebridge Firebridge 14.02.2015 08:13
  na tą chwilę to tylko przeniesienie dyspozytorni z ...
   
 • Zagórz: Pożar w zakładzie produkcji mebli

  Marian Marian 12.02.2015 17:26
  może nie trzeba było juuż
   
 • Nowa dyspozytornia medyczna

  ..... ..... 11.02.2015 13:20
  niekoniecznie. lepiej jest jak dyspozytor np. straży ...

Sanok112 TV