Silny wiatr wyrządził szkody w powiecie

Straż Pożarna w powiecie sanockim interweniowała kilkanaście razy przy usuwaniu skutków silnego wiatru jaki przeszedł przez nasz powiat w miniony weekend.

 

 

Do uszkodzonych czy też zerwanych dachów strażacy wyjeżdżali czterokrotnie. Najpoważniejsze straty silny wiatr wyrządził w Prusieku, gdzie została zerwana część poszycia dachu na budynku mieszkalnym ( na miejscu interweniowali strażacy z JRG Sanok oraz OSP KSRG Niebieszczany), dodatkowo potrzebna była interwencje przy uszkodzeniach na ul. Cerkiewnej, Zabłotcach czy ul. Mickiewicza.

Z kolei do wiatrołomów wyjeżdżano do: Zagórza ( ul. Orkana), Kostarowiec, Załuża ( OSP KSRG Olchowce), Tyrawy Wołoskiej ( OSP Tyrawa Wołoska) czy na ul. Witkiewicza oraz Piastowskiej.

 

SANOK112

Fot. własne / OSP Zagórz/ OSP Olchowce

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu Sanok112.pl zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników portalu.

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Sanoczek: Pijany kierowca volkswagena doprowadził do kolizji

  Jaaa Jaaa 21.10.2017 08:28
  W tym miejscu po jednej stronie dk 28 jest Sanoczek ...
   
 • Sanoczek: Pijany kierowca volkswagena doprowadził do kolizji

  Kamila Kamila 19.10.2017 18:16
  Oj Jasiu nie oskarżaj. Dla Twojej wiadomości do ...
   
 • Sanoczek: Pijany kierowca volkswagena doprowadził do kolizji

  jan jan 18.10.2017 02:05
  gdzie tam jest Sanoczek może mi ktoś wyjaśnić ??

Sanok112 TV