Zagórz: Zdarzenie drogowe i przysypany mężczyzna

Do dwóch groźnie wyglądających zdarzeń doszło wczoraj (21.10) w Zagórzu. Na szczęście w obu przypadkach nie było osób poszkodowanych.

 

 

Do pierwszego z nich doszło około godz. 12. na ul. Bieszczadzkiej („Malinki”) , gdzie Kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w przydrożną barierę po czym kilkanaście metrów dalej wjechał do przydrożnego rowu. Przez kilkadziesiąt minut ruch na odcinku DK84 odbywał się wahadłowo.

 

Drugie zdarzenie miało miejsce na ul. Południowej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o przysypanym mężczyźnie w wykopie około godz. 13:30. Po dojeździe na miejsce okazało się, że mężczyzna przy pomocy sąsiada, jeszcze przez przybyciem służb wydostał się z wykopu o własnych siłach

 

SiŚ:

- JRG Sanok ( Scania 541[R]21),

- OSP KSRG Zagórz,

- Zespół Ratownictwa Medycznego,

- patrol Policji.

 

SANOK112

Fot. OSP Zagórz

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu Sanok112.pl zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników portalu.

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Powołanie zastępcy komendanta powiatowego PSP w Sanoku

  KRZYCHU KRZYCHU 10.01.2018 20:49
  No Krzysztofie teraz czas na ciebie - hi hi hi
   
 • Besko: Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

  ar ar 17.12.2017 14:06
  No ok. Ale znacznie bliżej, bo w Rymanowie, jest ...
   
 • Ratownicy GOPR pomogli starszej kobiecie i turystom

  Diana Diana 10.12.2017 18:32
  widać XXI wiek w Morochowie, a mostu jak nie było tak ...

Sanok112 TV