„Pełne ręce” roboty sanockich ratowników

Dzisiejszy dzień (3.08) okazała się bardzo pracowity dla ratowników z naszego powiatu. Niestety jedno ze zdarzeń okazało się tragiczne.

 

 

O godz. 8:22 służby ratownicze z terenu powiatu sanockiego zostały zadysponowane do miejscowości Zagórz na ul. Batorego (DW 892), gdzie według zgłoszenia 66 –letni mężczyzna jadąc na rowerze upadł nagle na jezdnię tracąc przytomność. Po dojeździe ratowników okazało się, że doszło do nagłego zatrzymania akcji serca. Niestety mimo długo prowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł.

SiŚ:

- Zespół Ratownictwa Medycznego,

- LPR Sanok – Ratownik 10,

- JRG Sanok ( Scanian541[R]21),

- OSP KSRG Tarnawa Górna,

- Patrol Policji.

 

 

Do kolejnego zdarzenia doszło o godz. 13:15 na ul. Reymonta w Sanoku, gdzie w jednej z hal produkcyjnych doszło do pożaru pieca oraz ciągu kominowego. Na miejsce natychmiast wyjechał pluton gaśniczy z JRG Sanok wraz z dowódcą Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

Wewnątrz hali występowało duże zadymienie, ratownicy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych odczuwając dodatkowo temperaturę nie tylko w pomieszczeniu, ale również i na zewnątrz. Jeszcze przed przybyciem strażaków postanowiono o ewakuacji całej hali, czyli ok. 200 osób. Na całe szczęście nikt nie został ranny.

Działania strażaków trwały około godziny.

SiŚ:

- JRG Sanok ( Scania 541[R]21, Scania 541[R]28, Man 541[R]25, Man 541[R]53, SOp Mitsubishi 541[R]90 – dowódca JRG wraz z zastępcą),

- patrol Policji.

 

 

O godz. 17:30 na ul. Szczudliki w Sanoku doszło do nieszczęśliwego wypadku. Dziecko wypadło z okna na pierwszym piętrze. Dziewczynka, w wieku 5-ciu lat została zabrana przez LPR Sanok do szpitala w Rzeszowie. Podczas transportu dziecko było przytomne doznało urazu kończyny dolnej.

 

SiŚ:

- Zespół Ratownictwa Medycznego,

- LPR Sanok – Ratownik 10,

- patrol Policji.

 

SANOK112

Fot. OSP Tarnawa Górna

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu Sanok112.pl zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników portalu.

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Pokaz i zawody Sikawek Konnych - Pielnia 2017

  Ziemia jasielska Ziemia jasielska 09.07.2017 15:05
  fajne te zawody - taaaaki nawrót do historii
   
 • Niebieszczany: Tragiczny finał potrącenia dziecka

  Anonim Anonim 06.04.2017 15:23
  Antoś [*] :cry:
   
 • Niebieszczany: Tragiczny finał potrącenia dziecka

  Amelia Amelia 04.04.2017 19:48
  Mi tak samo

Sanok112 TV