Skutki silnego wiatru w powiecie

Kilkanaście interwencji w ostatnich dniach zaliczyli strażacy z terenu powiatu sanockiego do zdarzeń związanych z silnym wiatrem w regionie.

 

 

Tylko dzisiaj (13.07) straż pożarna interweniowała kilkakrotnie. Interwencje dotyczyły głównie powalonych drzew, które częściowo lub miejscami całkowicie blokowały przejazd.

 

Do takich zdarzeń dochodziło m.in. pomiędzy Kostarowcami a Pisarowcami ( OSP KSRG Kostarowce), w Zagórzu na ul Orkana ( OSP KSRG Zagórz) w Brzozowcu ( OSP KSRG Rzepedź i  OSP Czaszyn) oraz w Pielni ( OSP Pielnia) .

 

Na całe szczęście synoptycy przewidują, że wiatr w godzinach wieczornych znacznie osłabnie i nie będzie powodował już szkód.

 

SANOK112

Fot. SANOK112, Marcin Kieca, OSP Kostarowce, OSP Rzepedź

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu Sanok112.pl zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników portalu.

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Powołanie zastępcy komendanta powiatowego PSP w Sanoku

  KRZYCHU KRZYCHU 10.01.2018 20:49
  No Krzysztofie teraz czas na ciebie - hi hi hi
   
 • Besko: Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

  ar ar 17.12.2017 14:06
  No ok. Ale znacznie bliżej, bo w Rymanowie, jest ...
   
 • Ratownicy GOPR pomogli starszej kobiecie i turystom

  Diana Diana 10.12.2017 18:32
  widać XXI wiek w Morochowie, a mostu jak nie było tak ...

Sanok112 TV