Skutki silnego wiatru w powiecie

Kilkanaście interwencji w ostatnich dniach zaliczyli strażacy z terenu powiatu sanockiego do zdarzeń związanych z silnym wiatrem w regionie.

 

 

Tylko dzisiaj (13.07) straż pożarna interweniowała kilkakrotnie. Interwencje dotyczyły głównie powalonych drzew, które częściowo lub miejscami całkowicie blokowały przejazd.

 

Do takich zdarzeń dochodziło m.in. pomiędzy Kostarowcami a Pisarowcami ( OSP KSRG Kostarowce), w Zagórzu na ul Orkana ( OSP KSRG Zagórz) w Brzozowcu ( OSP KSRG Rzepedź i  OSP Czaszyn) oraz w Pielni ( OSP Pielnia) .

 

Na całe szczęście synoptycy przewidują, że wiatr w godzinach wieczornych znacznie osłabnie i nie będzie powodował już szkód.

 

SANOK112

Fot. SANOK112, Marcin Kieca, OSP Kostarowce, OSP Rzepedź

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu Sanok112.pl zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników portalu.

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Sanoczek: Pijany kierowca volkswagena doprowadził do kolizji

  Jaaa Jaaa 21.10.2017 08:28
  W tym miejscu po jednej stronie dk 28 jest Sanoczek ...
   
 • Sanoczek: Pijany kierowca volkswagena doprowadził do kolizji

  Kamila Kamila 19.10.2017 18:16
  Oj Jasiu nie oskarżaj. Dla Twojej wiadomości do ...
   
 • Sanoczek: Pijany kierowca volkswagena doprowadził do kolizji

  jan jan 18.10.2017 02:05
  gdzie tam jest Sanoczek może mi ktoś wyjaśnić ??

Sanok112 TV