Ćwiczenia przeciwpowodziowe w gminie Zagórz

W poniedziałkowe (26.06) popołudnie w Zagórzu odbyły się powiatowe ćwiczenia przeciwpowodziowe. Brały w nich udział zastępy strażaków z terenu powiatu sanockiego oraz leskiego.

 

 

Ćwiczenia były podzielone na dwa epizody, jeden z nich obejmował akcję ratunkową z udziałem łodzi a drugi polegał na rozłożeniu rękawa przeciwpowodziowego, układaniu wału z worków z piaskiem oraz napełnieniu rękawa wodą za pomocą pompy NIAGARA.

Szkolenie odbywało się pod bacznym okiem przedstawicieli KW PSP w Rzeszowie jak i dowódcy JRG Sanok.

W ćwiczeniach brały udział: zastępy JRG Sanok ( w tym Mercedes Unimog 541[R]20, Scania 541[R]28, SKw, SOp x2) , JRG Lesko (Nissan + łódź ), OSP KSRG Zagórz, OSP Tarnawa Dolna, OSP KSRG Tarnawa Górna, OSP KSRG Poraż, OSP Czaszyn oraz OSP KSRG Jaćmierz (łódź).

Ćwiczenia zakończono po godz. 19.

 

SANOK112

Fot. własne/ OSP Zagórz

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu Sanok112.pl zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników portalu.

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Pokaz i zawody Sikawek Konnych - Pielnia 2017

  Ziemia jasielska Ziemia jasielska 09.07.2017 15:05
  fajne te zawody - taaaaki nawrót do historii
   
 • Niebieszczany: Tragiczny finał potrącenia dziecka

  Anonim Anonim 06.04.2017 15:23
  Antoś [*] :cry:
   
 • Niebieszczany: Tragiczny finał potrącenia dziecka

  Amelia Amelia 04.04.2017 19:48
  Mi tak samo

Sanok112 TV