Zahutyń: Sześć osób poszkodowanych w zderzeniu trzech pojazdów

Dzisiaj (15.06), o godz. 17:14 w miejscowości Zahutuń doszło do zdarzenia drogowego, w  którym pomocy medycznej potrzebowało sześć osób.

 

 

Ruch na DK84 był zablokowany przez kilka godzin. Jak ustalili funkcjonariusze Policji sprawcą całego zdarzenia okazał się kierowca Hondy, który chcąc uniknąć najechania na tył samochodu poprzedzającego zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z Citroenem.

W całym zdarzeniu poszkodowanych zostało sześć osób, w tym trzy ciężko ( wg. segregacji triage – kolor czerwony). Jedna z poszkodowanych miała otwarte złamanie podudzia, a inne złamania kończyn górnych czy też urazy głowy.

Najciężej ranna osoba została zabrana przez helikopter LPR Sanok ( Ratownik 10) do Szpitala Wojewódzkiego nr 2 na ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Reszta trafiła do szpitali w Sanoku i Lesku.

 

SiŚ:

- Zespoły Ratownictwa Medycznego z Sanoka i Leska,

- LPR Sanok ( Ratownik 10),

- JRG Sanok ( Scania 541[R]21, Scania 541[R]28),

- OSP KSRG Zagórz,

- OSP KSRG Olchowce,

- cztery patrole Policji.

 

SANOK112

Fot. OSP Zagórz, Bartosz Cecuła

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu Sanok112.pl zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników portalu.

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Pokaz i zawody Sikawek Konnych - Pielnia 2017

  Ziemia jasielska Ziemia jasielska 09.07.2017 15:05
  fajne te zawody - taaaaki nawrót do historii
   
 • Niebieszczany: Tragiczny finał potrącenia dziecka

  Anonim Anonim 06.04.2017 15:23
  Antoś [*] :cry:
   
 • Niebieszczany: Tragiczny finał potrącenia dziecka

  Amelia Amelia 04.04.2017 19:48
  Mi tak samo

Sanok112 TV