Pielnia: Dwa dni, dwa zdarzenia drogowe

W przeciągu dwóch dni w miejscowości Pielnia doszło do dwóch zdarzeń drogowych, w których pięć osób zostało poszkodowane.

 

 

Do pierwszego z nich doszło 16 kwietnia, gdzie jeden z pojazdów nie wyhamował i uderzył w tył drugiego. Oba samochody znalazły się poza jezdnią w rowie. Dwie osoby trafiły do szpitali. Do Brzozowskiej lecznicy została zabrana kobieta w ciąży natomiast samocki SOR „przyjął” na dokładne badania dziecko.

Do drugiego zdarzenia doszło dzień później (17.04). Tym razem doszło do uderzenia bocznego. Prawdopodobnie podczas manewru wyprzedzania. Poszkodowane zostały trzy osoby.

 

W obu przypadkach na miejscu zdarzeń były obecnie służby ratownicze w tym. Zastępy z JRG Sanok, Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz patrole Policji.

 

SANOK112

Dodaj komentarz

Redakcja portalu Sanok112.pl zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników portalu.

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Pokaz i zawody Sikawek Konnych - Pielnia 2017

  Ziemia jasielska Ziemia jasielska 09.07.2017 15:05
  fajne te zawody - taaaaki nawrót do historii
   
 • Niebieszczany: Tragiczny finał potrącenia dziecka

  Anonim Anonim 06.04.2017 15:23
  Antoś [*] :cry:
   
 • Niebieszczany: Tragiczny finał potrącenia dziecka

  Amelia Amelia 04.04.2017 19:48
  Mi tak samo

Sanok112 TV