Pielnia: Dwa dni, dwa zdarzenia drogowe

W przeciągu dwóch dni w miejscowości Pielnia doszło do dwóch zdarzeń drogowych, w których pięć osób zostało poszkodowane.

 

 

Do pierwszego z nich doszło 16 kwietnia, gdzie jeden z pojazdów nie wyhamował i uderzył w tył drugiego. Oba samochody znalazły się poza jezdnią w rowie. Dwie osoby trafiły do szpitali. Do Brzozowskiej lecznicy została zabrana kobieta w ciąży natomiast samocki SOR „przyjął” na dokładne badania dziecko.

Do drugiego zdarzenia doszło dzień później (17.04). Tym razem doszło do uderzenia bocznego. Prawdopodobnie podczas manewru wyprzedzania. Poszkodowane zostały trzy osoby.

 

W obu przypadkach na miejscu zdarzeń były obecnie służby ratownicze w tym. Zastępy z JRG Sanok, Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz patrole Policji.

 

SANOK112

Dodaj komentarz

Redakcja portalu Sanok112.pl zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników portalu.

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Sanoczek: Pijany kierowca volkswagena doprowadził do kolizji

  Jaaa Jaaa 21.10.2017 08:28
  W tym miejscu po jednej stronie dk 28 jest Sanoczek ...
   
 • Sanoczek: Pijany kierowca volkswagena doprowadził do kolizji

  Kamila Kamila 19.10.2017 18:16
  Oj Jasiu nie oskarżaj. Dla Twojej wiadomości do ...
   
 • Sanoczek: Pijany kierowca volkswagena doprowadził do kolizji

  jan jan 18.10.2017 02:05
  gdzie tam jest Sanoczek może mi ktoś wyjaśnić ??

Sanok112 TV