Niebieszczany: Tragiczny finał potrącenia dziecka

Dzisiaj (3.04), około godz. 17:05 w miejscowości Niebieszczany doszło do tragicznego w skutkach potrącenia dziecka. Niestety chłopca nie udało się uratować.

 

 

Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sanoku otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Niebieszczany doszło do potrącenia dziecka przez samochód osobowy. Po dojeździe służb na miejsce okazało się, że kierujący pojazdem Daewoo Matiz potrącił 12-latka jadącego rowerem. Samochód wylądował w rowie.

 

 

Mimo usilnych starań ratowników i lekarzy dziecka nie udało się uratować.

 

Droga relacji Prusiek – Niebieszczany – Poraż jest zablokowana.

Wyjaśnieniem skutków tragicznego zdarzenia zajęła się sanocka Policja.

 

SiŚ:

- Zespół Ratownictwa Medycznego (P1),

- RATOWNIK 10 – LPR Sanok

- JRG Sanok ( Scania 541[R]21, Scania 541[R]28),

- OSP KSRG Niebieszczany,

- Policja ( Wydział Ruchy Drogowego i technicy).

SANOK112

 

 

 

 

Komentarze   

#15 Anonim 2017-04-06 15:23
Antoś [*] :cry:
Cytować
#14 Amelia 2017-04-04 19:48
Cytuję Natalia:
:cry: żal mi aniołka

Mi tak samo
Cytować
#13 Ania 2017-04-04 15:34
:cry: wielka tragedia wspolczuje
Cytować
#12 Gratulejszyn 2017-04-03 22:42
Cytuję Anonim:
Biedny chłopak całe życie miał przed sobą.. osoba która go zabiła poniesie za to konsekwencje oczywiście.. ale życia chłopakowi nic nie zwróci... ????????

Wincy znaków zapytania WINCY
Cytować
#11 Natalia 2017-04-03 21:55
:cry: żal mi aniołka
Cytować
#10 Monika 2017-04-03 21:46
Boże..... Dlaczego..... :( taki mały chłopczyk , przed sobą miał całe życie. Nie mogę tego pojąć. Kochany Antosiu, na górze będziesz sobie jeździł swoim rowerkiem. Tam już Cię nikt nie skrzywdzi.... Wieczne odpoczywanie. Kondolencje dla rodziny Antosia. Łączę się w bólu, bo to co się stało to w ogóle nie powinno mieć miejsca.
Cytować
#9 Niebieszczak 2017-04-03 21:33
Kondolencje dla rodziny,jesteśm y z Wami
Całe Niebieszczany są z Wami
Ogromna tragedia...
Cytować
#8 Adrian 2017-04-03 20:54
:cry: :cry: :cry:
Cytować
#7 Anonim 2017-04-03 20:03
Antek był cudownym chłopakiem... To wielka strata nie tylko dla rodziny, ale też nas wszystkich ???? teraz już tam po drugiej stronie witają go z wielką radością, a my możemy mieć tylko nadzieję, że kiedyś on powita nas.
Cytować
#6 Anonim 2017-04-03 20:01
Kondolencje dla rodziny :sad:
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja portalu Sanok112.pl zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników portalu.

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

Ostatnie komentarze

  • Niebieszczany: Tragiczny finał potrącenia dziecka

    Anonim Anonim 06.04.2017 15:23
    Antoś [*] :cry:
     
  • Niebieszczany: Tragiczny finał potrącenia dziecka