Ślisko na drogach w powiecie sanockim

Trudne warunki drogowe czekały na kierowców dzisiejszego poranka w powiecie sanockim. Niewielki mróz i miejscami mżawka powodowały, że drogi robiły się śliskiej. W regionie doszło do kilku zdarzeń drogowych.

 

 

Do najpoważniejszego zdarzenia doszło około godz. 7:20 w Załużu, gdzie kierujący na łuku drogi nie zapanował nad swoim pojazdem na śliskiej nawierzchni, audi wypadło z drogi i po uderzeniu w przepust dachowało. Poszkodowany został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala w Sanoku. Na miejsce zadysponowano również dwa zastępy Straży Pożarnej oraz patrol Policji.

Do podobnych zdarzeń, ale zdecydowanie mniej poważnych w skutkach dochodziło w Sanoku na ul Kolejowej i Jana Pawła, w Zagórzu na ul. Bieszczadzkiej czy też w Pobiednie.

 

SANOK112

Fot. eSanok.pl

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu Sanok112.pl zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników portalu.

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Sanoczek: Pijany kierowca volkswagena doprowadził do kolizji

  Jaaa Jaaa 21.10.2017 08:28
  W tym miejscu po jednej stronie dk 28 jest Sanoczek ...
   
 • Sanoczek: Pijany kierowca volkswagena doprowadził do kolizji

  Kamila Kamila 19.10.2017 18:16
  Oj Jasiu nie oskarżaj. Dla Twojej wiadomości do ...
   
 • Sanoczek: Pijany kierowca volkswagena doprowadził do kolizji

  jan jan 18.10.2017 02:05
  gdzie tam jest Sanoczek może mi ktoś wyjaśnić ??

Sanok112 TV