Ślisko na drogach w powiecie sanockim

Trudne warunki drogowe czekały na kierowców dzisiejszego poranka w powiecie sanockim. Niewielki mróz i miejscami mżawka powodowały, że drogi robiły się śliskiej. W regionie doszło do kilku zdarzeń drogowych.

 

 

Do najpoważniejszego zdarzenia doszło około godz. 7:20 w Załużu, gdzie kierujący na łuku drogi nie zapanował nad swoim pojazdem na śliskiej nawierzchni, audi wypadło z drogi i po uderzeniu w przepust dachowało. Poszkodowany został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala w Sanoku. Na miejsce zadysponowano również dwa zastępy Straży Pożarnej oraz patrol Policji.

Do podobnych zdarzeń, ale zdecydowanie mniej poważnych w skutkach dochodziło w Sanoku na ul Kolejowej i Jana Pawła, w Zagórzu na ul. Bieszczadzkiej czy też w Pobiednie.

 

SANOK112

Fot. eSanok.pl

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu Sanok112.pl zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników portalu.

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Powołanie zastępcy komendanta powiatowego PSP w Sanoku

  KRZYCHU KRZYCHU 10.01.2018 20:49
  No Krzysztofie teraz czas na ciebie - hi hi hi
   
 • Besko: Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

  ar ar 17.12.2017 14:06
  No ok. Ale znacznie bliżej, bo w Rymanowie, jest ...
   
 • Ratownicy GOPR pomogli starszej kobiecie i turystom

  Diana Diana 10.12.2017 18:32
  widać XXI wiek w Morochowie, a mostu jak nie było tak ...

Sanok112 TV