Skutki silnego wiatru w regionie

Powalone drzewa, zerwane linie energetyczne i dachy z budynków to krajobraz po silnym wietrze jaki nawiedził nasz region w miniony wtorek (28.02). Na całe szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku żywiołu. 

 

Kilkadziesiat interwencji zaliczyli strażacy z naszego powiatu przy interwencjach zwiazanych z silnym wiatrem. Oprócz JRG Sanok do zdarzeń wyjezdzali również ochotnicy m.in. z Olchowiec, Nadolan, Nowosielec, Posady Zarszyńskiej, Długiego, Tyrawy Wołoskiej czy Odrzechowej. Głównie interwencje dotyczyły powalonych drzew i złamanych gałęzi. 

Do poważnego zdarzenia z udziałem wiatru doszło w Odrzechowej, gdzie silny podmuch zerwał całe poszycie z budynku miejscowej jednostki OSP. 

 

SANOK112

fot. OSP Nadolany, OSP Posada Zarszyńska, OSP Odrzechowa

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu Sanok112.pl zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników portalu.

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Powołanie zastępcy komendanta powiatowego PSP w Sanoku

  KRZYCHU KRZYCHU 10.01.2018 20:49
  No Krzysztofie teraz czas na ciebie - hi hi hi
   
 • Besko: Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

  ar ar 17.12.2017 14:06
  No ok. Ale znacznie bliżej, bo w Rymanowie, jest ...
   
 • Ratownicy GOPR pomogli starszej kobiecie i turystom

  Diana Diana 10.12.2017 18:32
  widać XXI wiek w Morochowie, a mostu jak nie było tak ...

Sanok112 TV