Skutki silnego wiatru w regionie

Powalone drzewa, zerwane linie energetyczne i dachy z budynków to krajobraz po silnym wietrze jaki nawiedził nasz region w miniony wtorek (28.02). Na całe szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku żywiołu. 

 

Kilkadziesiat interwencji zaliczyli strażacy z naszego powiatu przy interwencjach zwiazanych z silnym wiatrem. Oprócz JRG Sanok do zdarzeń wyjezdzali również ochotnicy m.in. z Olchowiec, Nadolan, Nowosielec, Posady Zarszyńskiej, Długiego, Tyrawy Wołoskiej czy Odrzechowej. Głównie interwencje dotyczyły powalonych drzew i złamanych gałęzi. 

Do poważnego zdarzenia z udziałem wiatru doszło w Odrzechowej, gdzie silny podmuch zerwał całe poszycie z budynku miejscowej jednostki OSP. 

 

SANOK112

fot. OSP Nadolany, OSP Posada Zarszyńska, OSP Odrzechowa

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu Sanok112.pl zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników portalu.

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Pokaz i zawody Sikawek Konnych - Pielnia 2017

  Ziemia jasielska Ziemia jasielska 09.07.2017 15:05
  fajne te zawody - taaaaki nawrót do historii
   
 • Niebieszczany: Tragiczny finał potrącenia dziecka

  Anonim Anonim 06.04.2017 15:23
  Antoś [*] :cry:
   
 • Niebieszczany: Tragiczny finał potrącenia dziecka

  Amelia Amelia 04.04.2017 19:48
  Mi tak samo

Sanok112 TV