Skutki silnego wiatru w regionie

Powalone drzewa, zerwane linie energetyczne i dachy z budynków to krajobraz po silnym wietrze jaki nawiedził nasz region w miniony wtorek (28.02). Na całe szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku żywiołu. 

 

Kilkadziesiat interwencji zaliczyli strażacy z naszego powiatu przy interwencjach zwiazanych z silnym wiatrem. Oprócz JRG Sanok do zdarzeń wyjezdzali również ochotnicy m.in. z Olchowiec, Nadolan, Nowosielec, Posady Zarszyńskiej, Długiego, Tyrawy Wołoskiej czy Odrzechowej. Głównie interwencje dotyczyły powalonych drzew i złamanych gałęzi. 

Do poważnego zdarzenia z udziałem wiatru doszło w Odrzechowej, gdzie silny podmuch zerwał całe poszycie z budynku miejscowej jednostki OSP. 

 

SANOK112

fot. OSP Nadolany, OSP Posada Zarszyńska, OSP Odrzechowa

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu Sanok112.pl zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenia do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników portalu.

Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook

Ostatnie komentarze

 • Sanoczek: Pijany kierowca volkswagena doprowadził do kolizji

  Jaaa Jaaa 21.10.2017 08:28
  W tym miejscu po jednej stronie dk 28 jest Sanoczek ...
   
 • Sanoczek: Pijany kierowca volkswagena doprowadził do kolizji

  Kamila Kamila 19.10.2017 18:16
  Oj Jasiu nie oskarżaj. Dla Twojej wiadomości do ...
   
 • Sanoczek: Pijany kierowca volkswagena doprowadził do kolizji

  jan jan 18.10.2017 02:05
  gdzie tam jest Sanoczek może mi ktoś wyjaśnić ??

Sanok112 TV