Wczoraj (28.02) doszło do dwóch zdarzeń w Zagórzu, przy których potrzebna była interwencja służb. W jednym z nich poszkodowana została jedna osoba. 

 

Najpierw o godz. 15 strażacy zostali zadysponowani do pożaru sadzy w przewodzie kominowym w budynku mieszkalnym na ul. Miodowej. Na szczęście sytuacja została szybko opanowana przez ratowników. 

SiŚ:

- JRG Sanok (541[R]28)

- OSP KSRG Zagórz

 

 

Do groźniejszego zdarzenia doszło na ul. Filtrowej około godz. 17:20, gdzie według wstępnych informacji jakie otrzymały służby miało dojść do przygniecenia mężczyzny przez samochód. 

Po dojeździe ratowników zgłoszenie potwierdziło się.

Podczas opuszczania pojazdu z autolawety doszło do przygniecenia operatora lawety przez opuszczany pojazd. Działania zastępów (OSP Zagórz i JRG) polegały na podniesieniu samochodu i ewakuacji przygniecionego mężczyzny spod niego. Następnie poszkodowany został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznegocałe zdarzenie naszemu portalowi relacjonuje rzecznik prasowy KP PSP w Sanoku kpt. Paweł Giba

 

Mężczyzna z urazem klatki piersiowej został przetransportowany do sanockiego szpitala na dalsze badania

SiŚ: 

- JRG Sanok (541[R]21)

- OSP KSRG Zagórz

- Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe

- Ratownik10

- patrol Policji

 

 

AKTUALIZACJA 12:10

Znamy już dokładny opis zdarzenia, który przedstawia sanocka Policja 

 

źródło: podkarpacka.policja.gov.pl

 

Sanok112.pl

fot. OSP Zagórz


PARTNERZY

                                                 O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

 

ZAKAZ KOPIOWANIA

Edytowanie, kopiowanie wykorzystywanie informacji oraz materiałów zawartych w artykułach zamieszczonych na stronie www.sanok112.pl
bez zgody ich autora zabronione

Portal zarejestrowany jest w Sądzie Okręgowym w Krośnie Wydział I Cywilny