Dwie osoby zostały poszkodowane w zdarzeniu drogowym, do którego doszło dzisiaj (5.11) około godz. 2:50 w nocy w miejscowości Rakowa ( gmina Tyrawa Wołoska). 

 

Ze wstępnych informacji jakie otrzymali ratownicy wynikało, że doszło do dachowania samochodu osobowego, a w środku uwięzione są dwie kobiety. 

 

Całe zdarzenie relacjonują strażacy z jednostki OSP Tyrawa Wołoska: 

Wypadek.
05.11.2022 r. godz. 02.54 ALARM - "Dachowanie pojazdu, w środku 2 uwięzione kobiety. Zgłasza jedna z nich. Miejscowość Rakowa, prawdopodobnie pogranicze powiatów". Wyjazd dwoma zastępami o godz. 3.00. Po przyjechaniu na miejsce zdarzenia okazuje się, że samochód leży na boku oparty dachem o wierzby, które zapobiegły stoczeniu się samochodu do rzeki. Usuwamy szybę przednią, przez którą wydobywamy kobiety na zewnątrz i przekazujemy ZRM. Na miejscu 2 ZRM, JRG Sanok i Policja. Powrót do remizy o godz. 4.46 Gazela i 5.02. StarMan.
Wyjaśnieniem przyczyn zdarzenia zajęła się Policja.
SiŚ:
- Zespół Ratownictwa Medycznego (BPR)
- JRG Sanok 
- OSP KSRG Tyrawa Wołoska
- patrol Policji 
Sanok112.pl
fot. OSP Tyrawa Wołoska /fb

PARTNERZY

      

O NAS

Sanok112.pl to portal informacyjny poświęcony w głównej mierze tematyce służb ratowniczych oraz mundurowych na terenie powiatu sanockiego. To właśnie tutaj znajdziesz informacje o miejscowych zagrożeniach, wypadkach, ważnych wydarzeniach, działalności strażaków oraz profilaktyce w zakresie bezpieczeństwa.

FEATURED